La Suitedellavvocato

  • 38 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Κατά τη διαμονή στη βίλα La Suitedellavvocato Νάπολη με 1 υπνοδωμάτιο, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Καστέλ Νουόβο, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.

Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν πιάτα της Νότιας Ιταλίας κουζίνας στο 50 Kalo Di Ciro Salvo, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια.

Η Via Caracciolo e Lungomare di Napoli απέχει μόλις 350 μέτρα από τη βίλα με 1 μπάνιο και μόλις 650 μέτρα από Mergellina. Την παραθεριστική κατοικία απέχει 2 χλμ. από το Στάδιο Σαν Πάολο, ενώ το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Νάπολι βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς. Οι επισκέπτες έχουν εύκολη πρόσβαση στη στάση λεωφορείου Bruno, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 500 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near La Suitedellavvocato Νάπολη
First House Posillipo
Τιμή μόνο για κινητά

First House Posillipo

269 μ από το κατάλυμα
USD 247 USD 222
ανά νύχτα
Mergellina Relais 70- Casa Vacanze Napoli
Τιμή μόνο για κινητά

Mergellina Relais 70- Casa Vacanze Napoli

346 μ από το κατάλυμα
USD 115 USD 104
ανά νύχτα
Alema
Τιμή μόνο για κινητά

Alema

9.1
Άριστο 25 σχόλια
535 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    700 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 21:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας15063049LOB9628,IT063049C2CIS32QY4
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Υπάρχουν κάποια αξιοθέατα κοντά σε η βίλα La Suitedellavvocato;
      Μπορείτε να επισκεφτείτε Via Caracciolo e Lungomare di Napoli που βρίσκεται κοντά σε η βίλα La Suitedellavvocato.
    • ❓
      Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η βίλα La Suitedellavvocato αεροδρόμιο;
      Η βίλα La Suitedellavvocato είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΝάποΛης.
    • ❓
      Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η βίλα La Suitedellavvocato;
      Οι πελάτες της η βίλα La Suitedellavvocato πρέπει να έρθουν από τις 21:00 και να φύγουν μέχρι τις 10:00.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά σε η βίλα La Suitedellavvocato;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η βίλα La Suitedellavvocato περιλαμβάνουν 50 Kalo Di Ciro Salvo και Chiquitos.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    700 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    La Suitedellavvocato Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο